کتاب الکترونیکی کانون وکلای دادگستری مرکز - نسخه استاندارد

دانلود برنامه اندرویدی (فایل apk)

در نسخه استاندارد اطلاعات تمامی اعضاء کانون وکلای دادگستری مرکز طبقه بندی شده است که قابلیت جستجو و برقراری تماس یا ارسال پیامک به ایشان را دارد. همچنین در این نرم افزار می توان وکلای یک استان یا شهرستان یا هر دسته بندی دیگر را به تلگرام خود افزود به شکلی که اگر در گروه های تلگرام اعضای کانون نیز عضو باشند و مطلبی را در اتاق منتشر کنند می توان مشخصات کامل ایشان را در جلوی مطلب نوشته شده روئیت کرد؛ از جمله نام و نام خانوادگی وکیل، شهرستان و استان محل خدمت قابل مشاهده خواهد بود.

 

کتاب کانون وکلای مرکز حاوی اطلاعات تمامی وکلای استان های تهران، سمنان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان است و حتی وکلایی که از کانون مرکز به سایر کانون ها انتقالی گرفته باشند را شامل است.

مراحل نصب و راه اندازی:

مرحله 1: دانلود نرم افزار (10 مگابایت)


مرحله 2: نصب نرم افزار بروی گوشی موبایل یا تبلت و یادداشت شماره سریال برنامه


مرحله 3: خرید نرم افزار
قیمت: 10000 تومان

مرحله 4: ثبت کد فعالسازی در نرم افزار اندرویدی نصب شده بر روی گوشی موبایل یا تبلت

توجه: درصورتیکه گوشی موبایل یا تبلت شما قابلیت دریافت پیامک را داشته باشد و همزمان به اینترنت نیز متصل باشد در مرحله 3 بلافاصله بعد از پرداخت وجه از طریق بانک سامان با توجه به اینکه از طرف وب سایت ما برای دستگاه موبایل یا تبلت شما پیامکی حاوی کد فعالسازی ارسال خواهد شد جهت راحتی شما عملیات فعالسازی نرم افزار بطور خودکار و بدون نیاز به یادداشت و ثبت کد فعالسازی در درون پنجره برنامه انجام خواهد شد.


اسامی وکلای دادگستری مرکز (وکلای تهران، وکلای سمنان، وکلای هرمزگان، وکلای سیستان و بلوچستان، وکلای انتقالی از کانون مرکز به سایر استان ها)